Sponsorzy Kite Ligi – Oakley

0

Już za chwile trzeci przystanek Kite Ligi w Jastarni.

Dołącz do zawodów Oakley Kite Cup i wygraj atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnera tytularnego, markę Oakley. Wszystkie miejsca na “pudle” nagrozimy okularami Oakley.

Do zgarnięcia między innymi okulary przeciwsłoneczne Leffingwell i Reedmace, zainspirowane stylistyką charakterystyczną dla miłośników surfingu. Każde nich wyposażone w soczewki w technologii Prizm™, która zapewnia wzmocnienie intensywności koloru i kontrastu.

 

Jeśli nie staniesz na podium, nic straconego.

Tak jak jedna fala lub wiatr potrafi zmienić wszystko, tak jeden dobry pomysł może pomóc Tobie lub Twoim kibicom zwyciężyć w konkursie.

Odwiedź stanowisko Oakley i Surfoteki na plaży przy zawodach, przymierz okulary Oakley i wykonaj zadanie.

Dwa najbardziej kreatywne rozwiązanie uhonorujemy nagrodami.

 

Oakley to czołowy producent funkcjonalnych okularów sportowych i właściciel przełomowych patentów, docenianych przez sportowców na całym świecie.

Znany jest z wykorzystywanej w okularach i goglach technologii PRIZMTTM, zapewniającej wyjątkowe doznania wizualne, oraz z pionierskich konstrukcji.

Oakley to również ceniony producent odzieży sportowej i akcesoriów oferujący linie produktów dla kobiet i mężczyzn dla których sport jest stylem życia, pasją, wypoczynkiem lub zajmują się nim wyczynowo.

Marka stawia na innowacyjność oraz inspirowanie do przekraczania i wiary w swoje możliwości.

 

Share.

About Author

Leave A Reply