Sponsorzy Kite Ligi 2023

0

W sezonie 2023 nagrody dla zawodników ufundowali:

Hydrosfera – największy sklep ze sprzętem do kitesurfingu w Polsce. Zajmuje się dystrybucją topowych marek takich jak m.in: Mystic, North Kiteboarding,

Oakley, Inc. to marka zajmująca się sportem i stylem życia, której celem jest rozpalanie wyobraźni poprzez połączenie sztuki i nauki. Opierając się na dziedzictwie innowacyjnej, wiodącej na rynku technologii optycznej, firma produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości okulary przeciwsłoneczne, soczewki i oprawki na receptę, gogle, odzież, obuwie i akcesoria.

 

ZIMNO to marka odzieży stworzona przez i dla miłośników aktywnego spędzania czasu wśród natury. Filozofią firmy jest zapewnienie użytkownikom komfortu i wygody, podczas eksploracji najpiękniejszych zakątki naszej planety i uprawiania sporty.

 

Shinnworld to firma stworzona przez Marka Shinna, kiteboardera który jako jedyny na świecie, w jednym sezonie zdobył tytuł Mistrza Świata obu federacji – PKRA i KPWT. W swoich trofeach ma też zwycięstwo w kultowych zawodach Red Bull King of the Air.

 

 

 

PROLIMIT jest jednym z największych i najbardziej znanym europejskim producentem wysokiej jakości sprzętu do uprawiania sportów wodnych. Od wielu lat tworzą bezkonkurencyjne ubiory oraz akcesoria neoprenowe stosowane z powodzeniem przez wielu zawodników jak i amatorów w takich dyscyplinach jak: kite, windsurfing, żeglarstwo, kajakarstwo, nurkowanie, sporty motorowodne itp.

Share.

About Author

Leave A Reply