Sponsorzy Kite Ligi – Hotel Senator Dźwirzyno

0

Hotel Senator – www.hotelsenator.pl

Gmina Kołobrzeg należy do jednych z najbardziej wietrznych gmin na wybrzeżu zachodniopomorskim.


Najlepszą miejscówką w gminie dla kitesurfingu jest nadmorskie Dźwirzyno z szeroką plażą oraz z jeziorem przybrzeżnym Resko Przymorskie. Dzięki czemu panują idealne warunki dla profesjonalistów oraz adeptów. Wybrzeże na wysokości Hotelu Senator **** w Dźwirzynie nadaje się idealnie, hotel posiada prywatną plażę z infrastrukturą gastronomiczna oraz sanitarną, dzięki czemu dzień z kitesurfingiem będzie komfortowy. Wybrzeże jest pozbawione palów, a dobre warunki wiatrowe sprzyjają rozwijaniu dużych prędkości na morskim akwenie. W Dźwirzynie 2 km od Hotelu Senator znajduje się jezioro Resko Przymorskie, gdzie mniej zaawansowani mogą szlifować swoje umiejętności. Średnia głębokość jeziora 1,3 m, maksymalna głębokość jeziora 2,3 m. Przy jeziorze pobudowano nowoczesną stanicę, która stanowi idealną bazę dla osób uprawiających kitesurfing.

Hotel Senator **** nad morzem

Hotel posiada duży sportowo-rekreacyjny basen, spa a przede wszystkim duże komfortowe pokoje z widokiem na morze. Na hotelową plażę jest raptem 3 minuty, na plaży w sezonie letnim czekają na Gości bezpłatne leżaki, parawany, parasole, a strefa dla dzieci wzbogacona jest w duży dmuchaniec do zabawy. Kobiecej części z pewnością przypadnie wieczorem do gustu hotelowe Bursztynowe SPA. Hotel oferuje wyborną kuchnię na poziomie z bogatymi bufetami śniadaniowymi oraz obiadokolacyjnymi.

Rodzinne wakacje z kitem nad morzem


Sam Hotel to dużo bezpiecznej przestrzeni na zielonym wybrzeżu, oddalony jest od innych obiektów około 1 km, dzięki czemu komfort wypoczynku jest naprawdę duży. Hotel SENATOR **** otoczony jest Rezerwatem Przyrody Wydmy między Dźwirzynem a Grzybowem. Nic tylko latać po falach i cieszyć się swoim hobby. W 4-gwiazdkowym hotelu SENATOR kitesurfer oraz jego rodzina znajdą wszystko, czego potrzeba, aby zrelaksować się w swoim własnym rytmie.

Rezerwacja:
tel. 94 35 49 444
tel. 697 050 816
senator@hotelsenator.pl

 

 

 

Share.

About Author

Leave A Reply